00800 1919 0000 8:00-16:00 CET

O Tetras překladech


O nás

Tetras překlady je mezinárodní společnost s 20letou zkušeností v oblasti překladů. Přebíráme pro vás odborné technické tlumočnické služby, veškeré překlady, lokalizace, DTP služby, jakož i služby v oblasti technické dokumentace. Řídíme se zcela dle vašich požadavků a individuálních přání. Na naši přesnou, svědomitou a kvalitní práci se můžete vždy spolehnout.

Když překlad – pak s Tetrasem

Jako mezinárodní společnost se sídlem v Mnichově a dalšími pobočkami v USA, na Slovensku, v České republice a Polsku nacházíme zákazníky na všech kontinentech světa. Jsme hrdí na to, že od roku 2012 patříme celosvětově mezi top 100 nejlepších prodejců překladatelských služeb.

Spolupracujeme s překladateli, korektory, odborníky, specialisty a vědci z více než 40 zemí, přičemž se vždy jedná o rodilé mluvčí požadovaného cílového jazyka.

Našich 23 interních překladatelů a externí spolupracovníci překládají ve zhruba 549 jazykových kombinacích pro téměř 6000 zákazníků.

Překládáme nejen technické příručky, ale zajišťujeme i bezvadný překlad webových stránek a internetových obchodů, marketingových materiálů, brožur, vývozních a dalších dokumentů.

Způsob, jakým pracujeme podle norem ISO 9001: 2008 a 17100: 2015, je zárukou kvality a vaší spokojenosti. Vaše překlady provádějí kvalifikovaní překladatelé, revidují je korektoři se stejnou kvalifikací a kontrolují odborně vyškolení projektoví manažeři.

Projektoví manažeři společnosti Tetras jsou aktivně zapojeni do testovacích procesů – to zahrnuje sledování náležitého uplatňování pracovních postupů a jejich soulad s dokumentovaným informacemi.

Pravidelná školení – naši projektoví manažeři jsou velmi dobře obeznámeni s inovacemi v technických programech, které potřebují k přípravě souborů, kontrole kvality (QA) a správě terminologie a které dovedou účinně používat při realizaci vašich potřeb.